Zdieľať

valent

Milí žiaci, 
sláviť sviatok zaľúbených je krásne a my sa tešíme, že sa tento zvyk zaužíval aj u nás. Keďže Valentín je už v tento týždeň v nedeľu, vymysleli sme pre vás malé Valentínske potešenie. 
Vyrob valentínsky pozdrav dievčaťu alebo chlapcovi, spolužiačke alebo spolužiakovi z našej školy. Valentínku môžeš nakresliť, vyrobiť z papiera, ... Fantázii medze nakladieme. 
Na Valentínku napíš meno, komu ju venuješ, môžeš dopísať venovanie a od koho Valentínka je. POZOR !!! Venovať môžeš len jednu Valentínku, tak si dobre rozmysli, pre koho bude. 
Valentínske pozdravy môžu venovať žiaci druhého stupňa, ktorí sa ešte stále vzdelávajú dištančne, žiaci prvého stupňa už chodia do školy a Valentínky budú vyrábať so svojimi pani učiteľkami. 
Žiaci 6. a 5. ročníka môžu foto valentínskeho pozdravu posielať na mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Žiaci 7., 8. a 9. ročníka na mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .
Fotku pošli najneskôr v nedeľu 14. februára. V pondelok cez prázdniny fotky zverejníme na hlavnej stránke internetovej žiackej knižky.
Spestrite niekomu tento deň a vyrobte mu valentínsky pozdrav.
 

1b8e4b437e234f5dec4922d535ddc63c

 

 

 

 

 

 

Zdieľať