Zdieľať

krabicky

Milý kolektív našej školy - učitelia, žiaci a rodičia! Aj tohto roku by sme sa chceli zapojiť do výzvy "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok". Tak ako v predchádzajúcich rokoch máme možnosť pripraviť vlastnoručne balíčky, ktoré potešia seniorov v okolitých DSS. Od 19.11.2021 sa môžu balíčky odovzdávať na určených miestach. Kto z vás by sa chcel zapojiť, môže svoje balíčky odovzdať u nás v škole na vrátnici v pracovných dňoch od 9.00 - 13.00 a my ich potom doručíme na oficiálne zberné miesto. Bližšie informácie, čo všetko má byť v balíčku nájdete na https://www.kolkolasky.sk/
Nájdete tam aj odpovede na najčastejšie kladené otázky.
Myslím, že aj v tejto ťažkej dobe zahreje pri srdiečku, ak môžeme niekoho potešiť!

Mgr. Judita Hercegová

 

 

kolkolasky2021-final-scaled

 

Fotogaléria 

 

 

 

 

 

 

 

Zdieľať