Zdieľať

Image00004

Boli masky, veľký bál, bol aj u nás karneval. Dňa 24. 2. 2023 sa v našom školskom klube ozýval šťastný smiech detí a veselá hudba. Deti premenené na princess, zvieratká, postavičky z rozprávok si to náramne użili, zabavili sa, zatancovali ale aj zasúťažili. Prišiel čas vyhodnotenia najkrajších masiek a odovzdania diplomov a cien.

1. ročník :
1. miesto Sebastián Bortník
2. miesto Lesanka Majanová
3. miesto Karinka Tomačeková

2. ročník :
1. miesto Natálka Matejová
2. miesto Zojka Černá
3. miesto Peťko Pôbiš

3. ročník :
1. miesto Alžbetka Kantorová
2. miesto Jaska Majanová
3. miesto Terezka Čonková

4. ročník :
1. miesto Samko Laco
2. miesto Markus Kovács
3. miesto Lujza Mészarosová
Všetky masky boli nádherné a bolo veľmi obtiažne vybrať tie najkrajšie, a preto sme udelili aj đalšie špeciálne ceny Lucke Tvoríkovej, Emily Kunčovej, Zarke Olšiakovej a Timejke Genyovej. Gratulujeme !!!

Bc. A. Krosnerová, M. Dianišková

 

 Fotogaléria 

Zdieľať