Zdieľať

Image00014

McDonald's Cup je celoročníková postupová súťaž školských tímov určená chlapcom aj dievčatám, ktorých účasť je v družstve povinná. Futbalové tímy sa postupne kvalifikujú z vlastných školských kôl, ďalej postupujú cez kvalifikačné a regionálne kolá do okresných kôl. Vo štvrtok 25. 4. 2024 sme sa aj my zúčastnili futbalového turnaja McDonald's Cup v Rimavskej Sobote. Celkovo nás bolo 5 družstiev: ZŠ Ožďany, ZŠ Daxnera, ZŠ Hostinského, ZŠ Dobšinského a ZŠ reformovanej kresťanskej cirkvi. Hralo sa systémom každý s každým. Náš tím (3. a 4. ročník) hral v zložení: Kaločai, Szabó, Hodul, Juhász, Marcinek, Luptáková, Čonková, Pôbiš a Majan. Všetci dali do zápasov celé svoje osobné nasadenie, energiu, hrali veľmi obetavo a skvelo. Zo všetkých odohratých zápasov nakoniec skončili na krásnom 3. mieste. Veríme, že keď sa naši žiaci budú naďalej venovať futbalu a športu, dosiahnu vždy lepšie a lepšie výsledky.

Mgr. Alica Kubelková

 

Fotogaléria 

Zdieľať