Zdieľať

Image00007

14.5.2024

 

 

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Hoci si tento rok v kalendári  ,,Deň matiek" pripomenieme v nedeľu 12. mája,  my v  našej obci sme si pripomenuli 14.mája, teda v utorok podvečer. Po príhovore pána starostu obce, vystúpili deti z materskej školy a potom žiaci zo základnej školy s krátkym, ale o to vzácnejším programom, do ktorého každé dieťa či žiak dal kúsok svojho srdca.            

Vieme, že byť mamou,  je najkrajšie poslanie v živote každej ženy.  Toto poslanie je krásne a náročné zároveň. Deň matiek je však špeciálny čas povedať našim mamám, ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú. Aj naše deti sa pokúsili s básničkami, tančekmi a pesničkami vyjadriť Vám - maminkám ich vďačnosť za všetko, čo pre nich robíte.

Ďakujeme všetkým mamám, mamičkám za ich lásku a obetavosť :).

 

 

 

Fotogaléria 

Zdieľať