Zdieľať

Image00001

Tento rok sa naša škola zúčastnila Behu Janka Jesenského v Jesenskom. Mali sme behať rôzne dĺžky trate podľa vekovej kategórie. Mne sa podarilo zabehnúť a umiestniť sa na 2. mieste na trati dlhej 1500 metrov. Môjmu kamarátovi Aďovi Markotánovi sa podarilo umiestniť na 1. mieste tiež na trati dlhej 1500 metrov. Bolo to veľmi náročné a vyčerpávajúce, ale som rada, že som sa toho mohla zúčastniť a preveriť si svoje bežecké schopnosti. Keď som prišla do cieľa, lomcovali so mnou pocity šťastia a úspechu. Samozrejme po nejakom čase prišli aj pochybnosti o lepšej a rýchlejšie kvalite behu a o výhre prvého miesta v mojej kategórií, ale aspoň viem, na čom mám popracovať. Z Behu Janka Jesenského si odnášam úžasné zážitky aj so žiakmi iných škôl, s ktorými som mala možnosť sa porozprávať a zvládnuť túto trať a s ktorými sme sa navzájom podporovali. Som nadmieru spokojná a veľmi si vážim tejto príležitosti, ktorú som dostala.


Simona Ďurove, 9. ročník

 ,

Fotogaléria  

Zdieľať