Zdieľať

Image00007

Naši šikovní futbalisti sa zúčastnili futbalového turnaja v Rimavskej Sobote. Šestnásť družstiev z celého okresu usilovne bojovalo o zlatý pohár a prvé miesto v tabuľke. Všetky zápasy boli poriadne napäté a obtiažne. Bojovali sme do samého konca. Oslavovali sme každé víťazstvo aj góly. Nastrieľali sme spolu 24 gólov a obišli sa bez jedinej prehry. Až sme sa dostali do finále s neľahkým súperom a to s Gymnáziom Ivana Kraska. Bojovali sme do posledných síl a zápas bol veľmi vyrovnaný. Avšak stačila malá nepozornosť a naši súperi ju hneď premenili na gól. Až napokon nás gymnazisti porazili 3:0. Za výhru a tento čestný zápas sme im samozrejme pogratulovali a poblahoželali k víťazstvu. My sme taktiež nezaostávali a oslavovali zaslúžené druhé miesto v tabuľke a do školy doniesli aj pohár, s ktorým sa naši žiaci môžu len a len pýšiť. Sme veľmi nadšení, že sme mali možnosť sa zúčastniť a porovnať futbalové schopnosti aj s inými školami. Našim žiakom chceme poďakovať za reprezentáciu školy a aj za tento úžasný a neľahký turnaj v malom futbale, ktorý absolvovali a nadpriemerný výkon, ktorý podali.
Za usilovnosť a reprezentáciu školy ďakujem -  Matej Janíček, Ján Séleš, Lukáš Libiak, Erik Hodroš, Peter Lipták, Andrej a Filip Markotánovci, Karol Mészáros, Leo Putnoki, Tomáš Talán.

Mgr. Marek Valkučák

 

 Fotogaléria 

Zdieľať