Zdieľať

Image00002

Jazdeckému športu sa venujem od štyroch rokov, začínala som na ranči Megi. Neskôr som mala dvoch parkúrových trénerov, ale v desiatich rokoch som sa rozhodla pre western, takže sme sa na ranč vrátili a mojou trénerkou sa stala úžasná jazdkyňa Megi Krupová. Pretekať som začala v roku 2022, významná bola moja účasť na minuloročných Majstrovstvách Slovenska v Galante. Doma máme 2 kone, náš chov je celkom nový, ale Urána mám už viac než rok a pol. Veľmi ma zaujíma práca s filmovými koňmi. Chcela by som ísť študovať Jazdectvo a chov koní v Lučenci.

Moje úspechy:

Ranč Megi 2022 barell race 3. miesto juniori, pole bending 3. miesto juniori, kľučova diera 3. miesto juniori
Ranč Hoznik 2023 - 4. miesto barrel race juniori
Eurorodeo Muráň 2023 - 2. miesto barrel race juniori
Nýrovce 2023 - 1. miesto barrel race juniori, 1. miesto pole bending juniori
Nestville park Hniezdne 2023 - 2. miesto barrel race juniori
MS Galanta 2023 - 2 D juniori - 1. miesto pole bending juniori, 5. miesto barrel race juniori
Ranč Hozník 2024 - 2. miesto barrel race juniori
Putovný pohár Horné Saliby 2024 - 2D juniori -1. miesto barrel race, 2. miesto pole bending,

Ranč Megi 2024 - 1. miesto barrel race juniori, 6. miesto pole bending juniori, 2. vicešampiónka juniori

 

 Bianka Pisárová, VII.B

Fotogaléria

Zdieľať